Tuesday, July 19, 2011

Shiseido Shimmering Rouge Lipstick in RS310 Brocade

Shiseido is, in my opinion, one of the most underrated makeup brands. It offers great quality products and I've liked everything I've tried from them and I'll definitely continue to discover that brand.
I recently stopped by my local Shiseido counter to see if they had anything new to try out and spotted the new Shimmering Rouge lipsticks. These are Shiseido's answer to this season's trend of sheer lipsticks. Like the name suggests, all of these shades are quite shimmery, some more than the others, so I'd say even people usually very of shimmer can find a suitable lipstick from this line. All of colours in this range are very nice and wearable.

 Image from: blondycandy.com


The shade I eyed first was PK407 Stiletto which is also the lipstick chosen to represent this line, but I thought I'd be too cool-toned for me, so I chose RS310 Brocade (gorgeous name as well, isn't it?).
I find that the swatch on the website is pretty accurate in terms of how it is on my lips - I've read a couple of reviews on this particular shade and I've seen it look much more rosy in those reviews, but on me, it's a gorgeous berry shade that leans either more cool or warm in different lights - such an unique efect!

It's very long-lasting on me, which is a bit of a surprise really, considering that it's supposed to be a sheer lipstick. Speaking of which, it isn't that sheer on me either. This lipstick applies almost opaquely at the first swipe - perhaps it's because the texture is very creamy, so I use more product. I applied this before going out and after about four-five hours it was still there, albeit slightly faded. As it fades, the shimmer becomes more apparent and it emphasizes flaky lips more than when it's first applied, so I'd say you should take care of your lips beforehand, though it's not an extremely capricious lipstick.

The packaging is sleek, like always with Shiseido. The tube is tall and thin and it sits very well in hand. It's also surprisingly lightweight (the bullet is bigger than regular MAC lipsticks, yet weighs a bit less). You also get less product, which might be a thing to consider - Shiseido Shimmering Rouge contains 0.07 oz (bit less than 2 grams) of product, compared to MAC (0.10 oz /2.8 grams) and YSL Rouge Volupté (0.12 oz /3.4 grams), yet it costs more than MAC (around 25€ here, 25$ on Sephora's website).


8/10


Eestikeelne tõlge lingile klõpsates!


 

Shiseido on minu arvates üks alahinnatumaid meigibrände. Neid on väga hea kvaliteediga tooted ja mulle on meeldinud kõik, mida ma neilt proovinud olen. Hiljuti sattusin lähima Shiseido müügileti juurde, et uurida, kas neil on midagi valikusse uut juurde tulnud, mida võiks proovida ning nägin Shimmering Rouge huulepulki. Nad on Shiseido vastus hiljutisele õhukese katvusega huulepulkade trendile. Nagu nimest jube eeldada võib, on nad sädelusega, mõnes rohkem, mõnes vaid veidi, seega ma ütleks, et ka inimesed, kes tavaliselt ütlevad igasugusele sädelusele EI, leiavad midagi proovimiseks. Kõik toonid kollektsioonis on väga ilusad ja ka kantavad.

Värv, mis mulle kõige enne silma jäi, oli PK407 Stiletto, mis on valitud kogu seda kollektsiooni esindama. Arvasin siiski, et see jääks veidi liiga külmatooniliseks minu jaoks, ning valisin lõpuks RS310 Brocade (nimigi on kaunis, kas pole?).
Promopildil olev swatch sellest värvist on üsna õige representatsioon, kuidas see mu huultel on. Olen lugenud mõnda blogipostitust sellest konkreetsest huulepulgast ja näinud, et see võib näha palju roosakam, kuid minul on ta äärmiselt ilus marjatoon, mis on külmema või soojema alatooniga olenevalt valgusest - väga huvitav efekt!


See on väga kauapüsiv minu huultel, mis on küllaltki üllatav, arvestades seda, et see peaks õhukese katvusega toode olema. Katvusest rääkides... see on vägagi hea. Ma saan pildi peal oleva tooni kätte juba esimese kihiga, kuid veelgi vähem peale kandes on võimalik ka heledamat tooni huuled saada. Ma panin selle endale peale vahetult enne väljaminekut, ja pärast nelja-viie tunni möödumist oli värv mul ilusti peal, ehkki veidi hajunud. Hajudes tulevad sädelevad osakesed veidi rohkem välja, ning see rõhutab ketendavaid huuli, seega ma ütleks, et enne toote pealekandmist tuleks oma huuli veidi koorida ning niisutada, kuid see pole üldiselt väga kapriisne huulepulk. 


Pakend on väga sile, metaljas, nagu Shiseidol ikka. Pulk on üsna pikk ja umbes sama suure diameetriga kui MACi tavaline huulepulk, kuid kaalub vähem. Pakendis on ka mõnevõrra vähem toodet, mida võib ostmisel arvestada - Shimmering Rouge huulepulgaga saame veidi alla 2 grammi, MACi tavalise huulepulgaga 2.8 grammi ning YSL Rouge Volupté-ga saame 3.4 grammi, kuid Shiseido on kallim kui MAC - 25€ ringis. 8/10

2 comments: